Láďa Novák - Zátiší se džbánem

Olej na plátně, 27x40 cm. Signováno vlevo dole Novák 08. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

308585. Zátiší se džbánem
Dražba ukončena:08.05.2021 20:08:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč