Láďa Novák - Král Jiřík a Paleček

Akvarel, 47x38 cm. Signováno vlevo nahoře Láďa Novák 1935. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

52890. Král Jiřík a Paleček
Dražba ukončena:25.11.2020 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč