Láďa Novák, F. Skála,.. - Konvolut 11 prací na papíře

Různé techniky, od 15x11 cm do 32x25 cm. Většina signována. 4x pasparta, sklo, 7 rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

80983. Konvolut 11 prací na papíře
Dražba ukončena:10.07.2022 20:44:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč