Láďa Ehrlich - Zalesněný kopec

Olej na sololitu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Láďa Ehrlich, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

9916. Zalesněný kopec
Dražba ukončena:26.04.2017 19:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč