Láďa Ehrlich - U řeky

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

113705. U řeky
Dražba ukončena:31.03.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč