Láďa Ehrlich - U rybníka

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám, zaskleno.

1886, Dobrovice - 1965

Pozn.: Rám poškozen.

6577. U rybníka
Dražba ukončena:01.12.2016 18:53:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč