Lacina - Zimní krajina

Nejdelší strana: 64 cm

Olej na kartonu, 43x64 cm. Signováno vpravo dole Lacina. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

74267. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.03.2022 21:08:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč