Lacina - Zimní krajina

Olej na kartonu, 43x64 cm. Signováno vpravo dole Lacina. Rám.

25392. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.11.2018 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč