Lacina - Variace

Litografie, 55x36 cm. Signováno tužkou vpravo dole Lacina. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

118125. Variace
Dražba ukončena:23.06.2024 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.06.2024 23:41:31 550
500 Kč 14.06.2024 23:42:44 1252