Lacina - Zátiší s houslemi

Olej na kartonu, 24x28 cm, signováno vlevo nahoře, rám.

1322. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:24.09.2014 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.09.2014 17:22:13 292
500 Kč 21.06.2014 21:01:05 238