L. Vraný - Babka s kozou

Olej na plátně, 33x39 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

L. Vraný
22761. Babka s kozou
Dražba ukončena:27.09.2018 21:15:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč