Nejdelší strana: 68 cm
1. Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rám.
2. Batumská přístavní hráz - Kombinovaná technika, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Vilém Kraus. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.