L. Vraný, Vilém Kraus - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 68 cm

1. Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rám.

2. Batumská přístavní hráz - Kombinovaná technika, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Vilém Kraus. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

L. Vraný, Vilém Kraus
90221. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:19.02.2023 20:55:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč