L. Lange, Johan Fridrich Gabriel Pappel, Lemautre - 4 pražské motivy: Prašná brána, Chrám sv. Víta, Černínský palác, Valdštejnský palác

Ocelorytiny, od 10x7 cm po 15x10 cm. Signovány L. Lange, J.F.G. Pappel, Lemautre. Polovina 19. stol. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

L. Lange, Johan Fridrich Gabriel Pappel, Lemautre
22001. 4 pražské motivy: Prašná brána, Chrám sv. Víta, Černínský palác, Valdštejnský palác
Dražba ukončena:20.09.2018 18:56:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč