L. Kratochvíl

62056. V Toušeni

popis: Olej na kartonu, 37x50 cm. Signováno vpravo dole L. Kratochvíl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 25.07.2021 20:27:21 2284
1 000 Kč 25.07.2021 18:33:26 8821