L. Koreček

303789. Loďky u mola

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Koreček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.02.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 25.02.2020 20:05:33 2663
600 Kč 24.02.2020 13:32:26 6149