L. Jiřincová, A. Fuchs, B. Waageová, Doubek, Šafář, ... - Konvolut 18 prací

Různé grafické techniky, rozměry od 8x8 cm do 23x11 cm. Většina Signována. 16x zaskleno. 12x rámováno.

95967. Konvolut 18 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč