L. Hladík - Děvčátko v červeném šátku

Olej na překližce, 52x40 cm. Signováno vpravo dole L. Hladík 1948. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

72236. Děvčátko v červeném šátku
Zbývá:6 dnů, 9 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 16.01.2022 12:36:18 3780