L. Hashim, Mourir, P. Mimus - Soubor 3 prací

3x olej na kartonu, od 30x30 cm do 14x14 cm. Všechny signovány. 3x rám, pasparta.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

L. Hashim, Mourir, P. Mimus
305583. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:18.07.2020 20:04:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč