L. Fleisch - Cestou za zimními radovánkami

Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole L. Fleisch. Rámováno.

L. Fleisch
62287. Cestou za zimními radovánkami
Dražba ukončena:28.07.2021 19:46:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč