L. Fleisch

62287. Cestou za zimními radovánkami

popis: Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole L. Fleisch. Rámováno.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:46:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč