L. Bietenholz - Zátiší u okna

Olej na plátně, 77x150 cm. Signováno vpravo dole L. Bietenholz 1918. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Plátno zvlněno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 171 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
L. Bietenholz
128351. Zátiší u okna
Dražba ukončena:10.11.2024 21:23:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč