Květoslav Malík - Zátiší se šampaňským a ovocem

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole Malík Květoslav 1989/71. Rámováno.

70381. Zátiší se šampaňským a ovocem
Dražba ukončena:12.12.2021 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč