Květa Válová - V hutích

Linoryt, 11x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Květa Válová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

83132. V hutích
Dražba ukončena:14.09.2022 21:23:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč