Květa Válová - V depresi

Kresba, 46x34 cm. Signováno vpravo dole K. Válová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

32349. V depresi
Dražba ukončena:29.05.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč