Květa Válová - Tajemné postavy

Lept, 28x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Květa Válová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

84284. Tajemné postavy
Dražba ukončena:12.10.2022 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč