Suchá jehla, 8x11 cm. Signováno vpravo dole Květa Válová. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč