Květa Válová - Postava v prostoru

Suchá jehla, 8x11 cm. Signováno vpravo dole Květa Válová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

24500. Postava v prostoru
Dražba ukončena:15.11.2018 19:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč