Květa Válová - Paže

Litografie, 24x27 cm, signováno vpravo dole Květa Válová 92, rám, zaskleno.

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

8791. Paže
Dražba ukončena:29.03.2017 21:12:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč