Květa Válová - Abstraktní kompozice

Kombinovaná technika, 62x44 cm, signováno vpravo dole K. Válová 78, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

17463. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:29.03.2018 19:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč