kvalitní německý malíř kolem roku 1880 - Majestátní starý dub

Olej na plátně, 64x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

doporučujeme
kvalitní německý malíř kolem roku 1880
115495. Majestátní starý dub
Zbývá:11 dnů, 1 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč