kvalitní německý malíř kolem roku 1880 - Majestátní starý dub

Olej na plátně, 64x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

kvalitní německý malíř kolem roku 1880
115495. Majestátní starý dub
Dražba ukončena:29.05.2024 20:52:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč