Kvalitní evropský malíř 19. století - Pohled na Neapol

Olej na plátně, 26x39 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

123448. Pohled na Neapol
Dražba ukončena:25.09.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč