Kvalitní evropský malíř 19. století - Podobizna Petra Paula Rubense

Olej na plátně, 110x82 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 130 cm

101437. Podobizna Petra Paula Rubense
Dražba ukončena:27.09.2023 22:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč