Olej na plátně, 57x44 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti na výstavě - Tváří v tvář. Výstava žánrových portrétů českých a evropských malířů od 18. století do současnosti.
Nejdelší strana: 68 cm