kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století - Kubizující zátiší

Olej na plátně, 36x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století
114121. Kubizující zátiší
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč