kvalitní český krajinář kolem poloviny 20.století - Osada pod sněhem

Olej na kartonu, 25x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

kvalitní český krajinář kolem poloviny 20.století
72245. Osada pod sněhem
Zbývá:6 dnů, 8 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 14.01.2022 12:26:46 1109