Kurt Gebauer - Portrét muže

Kresba, 29x21 cm. Signováno vpravo dole Kurt Gebauer. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Kurt Gebauer
22394. Portrét muže
Dražba ukončena:26.09.2018 20:04:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč