Kunzioshi - Dvořanky

Nejdelší strana: 52 cm

Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

110054. Dvořanky
Dražba ukončena:21.01.2024 20:30:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč