Kunisada - Zklamání

Nejdelší strana: 49 cm

Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

116171. Zklamání
Dražba ukončena:19.05.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč