Kunisada - Výzva

Dřevořez, 36x24 cm. Značeno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

42903. Výzva
Dražba ukončena:15.04.2020 20:07:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč