Kunisada - Všimne si mne

Dřevořez, 35x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

101715. Všimne si mne
Dražba ukončena:10.09.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč