Kunisada - Toaleta

Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Nalepeno na čtvrtce.

Stav: Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

73480. Toaleta
Dražba ukončena:16.03.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč