Kunisada - Souboj

Dřevořez, 35x22 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

113674. Souboj
Dražba ukončena:24.03.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč