Kunisada - Sběr ústřic

Dřevořez, 35x23 cm, Nesignovány. Rám, sklo.

Stav: Papír poškozen, rám mírně poškozen.

Pozn.: Japonsko, kolem roku 1842.

Nejdelší strana: 47 cm

Japonsko, kolem roku 1842.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

113759. Sběr ústřic
Dražba ukončena:31.03.2024 20:29:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč