Dřevořez, 35x23 cm, Nesignovány. Rám, sklo.
Stav: Papír poškozen, rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Japonsko, kolem roku 1842.
Nejdelší strana: 47 cm
Japonsko, kolem roku 1842.
o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.