Kunisada - Samuraj připravený k boji

Dřevořez, 34x24 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

64398. Samuraj připravený k boji
Dražba ukončena:15.09.2021 23:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč