Kunisada - Samuraj a dvořané

Dřevořez, 33X25 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

78235. Samuraj a dvořané
Dražba ukončena:15.06.2022 22:07:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč