Kunisada - Saké a meč

Dřevořez, 34x23 cm. Signováno. Rám, plexisklo.

Stav: Rím i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

91921. Saké a meč
Dražba ukončena:12.03.2023 20:32:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč