Kunisada - Rybář

Dřevořez, 34x23 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

81856. Rybář
Dražba ukončena:17.08.2022 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč