Kunisada - Právník a smlouva

Dřevořez, 32x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

101680. Právník a smlouva
Dražba ukončena:10.09.2023 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč