Kunisada - Pár od dvora

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

105967. Pár od dvora
Dražba ukončena:26.11.2023 20:49:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč