Kunisada - Osobní strážce

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

88161. Osobní strážce
Dražba ukončena:25.12.2022 20:37:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč