Kunisada - Námluvy

Dřevořez, 34x23 cm. Signováno. Rám, plexisklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

92071. Námluvy
Dražba ukončena:12.03.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč