Kunisada - Na procházka

Nejdelší strana: 57 cm

Dřevořez, 35x19 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

110064. Na procházka
Dražba ukončena:21.01.2024 20:28:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč